Žijeme

SPOKOJNÝ A ŠŤASTNÝ ŽIVOT

KONZULTÁCIA METÓDOU RUŠ

S metódou RUŠ dokážete skutočne vyriešiť to, čo Vás trápi, veľmi rýchlo, účinne
a natrvalo.

METÓDA RUŠ JE LOGICKÁ PRÁCA S ĽUDSKÝM PODVEDOMÍM. POMÁHA NÁJSŤ
A ODSTRÁNIŤ PRÍČINY NAŠICH PROBLÉMOV. PSYCHICKÝCH I ZDRAVOTNÝCH.

  • Necítite sa šťastný?
  • Chcete sa cítiť skutočne lepšie?
  • Nemáte šťastné vzťahy s blízkymi?
  • Máte zdravotné problémy, ktoré Vás trápia?
  • Cítite problémy v pracovnom či osobnom živote?

Príďte a zmeňme to spolu!

Princíp metódy je veľmi jednoduchý.
Nájdem problém, pomenujem ho, prijmem ho a je preč.

METÓDA RUŠ je šetrná, logická metóda, ktorá Vám pomôže nájsť skutočnú príčinu Vašich problémov. Tieto príčiny odstráni raz
a navždy. Je určená každému, ktorý sa chce cítiť lepšie
a je rozhodnutý sa svojich problémov zbaviť.

Pomocou tejto metódy zo svojho života odstránite nepríjemné pocity, strachy, úzkosti, depresie, komplexy. Všetko, čo Vám otravuje život. METÓDA RUŠ Vám pomôže vylepšiť vzťahy
v rodine, s rodičmi, partnerom či partnerkou, deťmi a lebo vzťahy na pracovisku.

PREČO ZVOLIŤ METÓDU RUŠ?

blesk

JE RÝCHLA

Čím viac ste odhodlaní svoj cieľ dosiahnuť, tým skôr ho budete mať. Už počas prvých pár hodín sami pocítite skutočné zlepšenie.

zarovka

JE LOGICKÁ

METÓDA RUŠ je úplne logická a vecná. Jej meradlo úspešnosti je pocit spokojnosti, ktorý vo Vás zostane.

globus

JE PRE KAŽDÉHO

Každý človek to má v sebe nastavené trochu inak, podľa seba. METÓDA RUŠ však funguje univerzálne, vždy a na každého, pretože základ je vždy ten istý.

misto

RIEŠI PRÍČINY

S METÓDOU RUŠ nachádzate skutočné príčiny svojich problémov a tie uvoľňujete. Tým sa zbavujete negatívnych dôsledkov vo Vašom súčasnom živote.

srdce

JE ŠETRNÁ

Hoci je METÓDA RUŠ funkčná a logická, je aj šetrná. Konkrétny nepríjemný pocit, ktorý riešite, si pri terapii zvyčajne zažijete naposledy.

kriz

NEMUSÍTE JEJ VERIŤ

Zaberie, aj keď neveríte, že vám pomôže.
Super, nie?

Vyriešite si tiež akúkoľvek prežitú traumu. Ak Vám niekto ublížil (pri prepadnutí, znásilnení, vylúpení…), alebo ste niekomu ublížili vy (napríklad pri dopravnej nehode), potom túto záťaž je možné vyriešiť úplne, akoby sa to nikdy nestalo (nepríjemné pocity sú úplne preč, ale prežitá skúsenosť v človeku zostane a on takúto situáciu už nikdy nezažije). Pritom je jedno, ako dávno alebo nedávno k tejto situácii došlo.

Počas práce s ňou dôjde k uvedomeniu, poznaniu, pochopeniu súvislostí a k odpusteniu ostatným osobám aj sebe samému.

Klienti vyriešia krízu vo vzťahu (aj tú finančnú), akékoľvek starosti, obavy, strachy, fóbie, i sociálne fóbie, úzkosti, ľútosť, smútky, depresie, stres, hnev, žiarlivosť, závisť, prežitý šok, posttraumatickú stresovú poruchu, pocit odlúčenia, samoty, nelásky, márnosti, pocit vyhorenia, strach zo smrti, strach z utrpenia a bolesti, myšlienky na sebevraždu, anorexiu, bulímiu, alergie, bolesti hlavy, migrény, trauma z rozvodu i rozchodu – či už k nemu došlo alebo ešte nie, z potratu, úmrtí blízkeho človeka i milovaného zvieratka a akékoľvek zdravotné problémy.

KNIHA O METÓDE RUŠ

Kniha autora metody Karla Nejedlého metoda RUŠ aneb JÁ TO MÁM JINAK vyšla 25. června 2014 v nákladu 3 000 kusů a do vánoc byla vyprodaná. Koncem dubna 2015 vyšlo druhé upravené a rozšířené vydání v počtu 4 000 výtisků. Další třetí doplněné a rozšířené vydání vyšlo před vánoci 2015 v nákladu 3 000 kusů.

Knihu si můžete objednat v České republice na www.jatomamjinak.cz, na Slovensku na www.knihametodarus.sk .
K dostání je třetí upravené a rozšířené vydání, má 424 stran, pevnou vazbu s přebalem, papír ofsetový, formát A5, ISBN 978-80-260-8965-0
Cena knihy je 345,- Kč

Lidé stále hledají zázračnou pilulku na různé problémy. Nemusíte už hledat. Skutečnost je daleko prostší. Problémy si tvoříme sami, ano, my sami osobně, i když to většinou netušíme. V této knize se dozvíte, jak to na tomto světě chodí, podle jakých zákonitostí vytváříme všechno to příjemné i nepříjemné v našem životě, v našem osobním vesmíru.
A pak si probereme, jak to nepříjemné už vytvořené odstranit a následně pak prožívat už jen to příjemné. A to všechno logicky, průhledně, přímočaře, věcně, s jasnými a neokecatelnými výsledky.
Tato kniha neříká, jak se máte chovat. Tato kniha věcně vysvětluje, jak v sobě najít konkrétní negace a jak je navždy odstranit.
Kniha má několik částí. Všeobecné povídání o tom, jak fungujeme, odkud se berou nepříjemné pocity, jak vznikají negativní programy, a jak je poznáme. Následuje praktická část, kde najdete postup zpracování vztahu a problému. Přehledně i podrobně, krok za krokem. Najdete tu kapitolu častých otázek a Karlovy odpovědi na ně. Jako bonus popis techniky Splnění přání, a také názor lékaře, psychologa, psychiatra. Celá kniha je prolnuta příběhy klientů a příklady z praxe, na kterých lépe pochopíte, co se vám snaží autor předat. A pokud znáte Karla osobně, tušíte, že nemohou chybět ani vtipy, které k němu neodmyslitelně patří.

Ilustroval Jan Haring.

AKO PREBIEHA KONZULTÁCIA

POČAS KONZULTÁCIE SI NÁJDETE
A ODSTRÁNITE PSYCHYCKÉ BLOKY A NEGATÍVNE PROGRAMY, KTORÉ STE SI ZA SVOJ ŽIVOT SAMI VYTVORILI. A TÝM ICH UŽ NEBUDETE MUSIEŤ ĎALEJ ŽIŤ.

ter_1

NÁJDENIE PRÍČINY

Nájdete situáciu či osobu, s ktorou ste daný nepríjemný pocit zažili prvýkrát a máte pri tom nepríjemný pocit.

ter_3

PRIJATIE

Pomocou toho, že danú situáciu „prijmete“,
tj. akceptujete v okamihu kedy vznikla, nepríjemný pocit zmizne.

ter_2

KONTROLA

Vybavíte si danú situáciu
a sledujete, či u nej ešte máte nepríjemný pocit. Ak je to ľudovo povedané v pohode, je po probléme.

rus_vodorovne

DOBRÝ DEŇ, VOLÁM SA JAKUB DOSTÁL A SOM KONZULTANT METÓDY RUŠ

Hľadaním svojho vlastného šťastia sa zaoberám už vyše 20 rokov. Prešiel som cez rôzne systémy
a skrze spirituálne techniky, ale až s metódou RUŠ, ktorá je úplne logická, som našiel odpovede na svoje otázky, ktoré ma doviedli k môjmu šťastnému životu. Uvedomil som si, ako krásny život žijem, ako úžasnú rodinu mám, a koľko nádherných ľudí je v mojom živote. Dokázal som si poodpúšťať svoje vlastné chyby a tiež odpustiť chyby tým ostatným, pretože som si uvedomil,
že ich nesiem sám v sebe a už som si nepotreboval ďalej ubližovať tým, že sa nimi trápim. S veľkou vďačnosťou v srdci, že som to dokázal, som si uvedomil, že budem rád odovzdávať túto skúsenosť aj ďalším ľuďom, aby tiež žili svoje vnútorné šťastie. Rád Vám pomôžem žiť tak, ako si sami predstavujete.

JAKUB DOSTÁL – KONZULTÁCIA METÓDOU RUŠ

Vlčkovce 380, 919 23 Trnava, Slovensko

zijemrad@gmail.com

+421 (0)905 761 619